Otočné sloupové jeřáby

Otočné sloupové jeřáby s kladkostroji

Otočné sloupové jeřáby Konecranes lze ve vašem pracovním prostředí velmi snadno instalovat, používat, a dokonce i přemisťovat. Jejich standardní kapacita je až 2 tuny, takže je lze přizpůsobit měnícím se potřebám.

Otočné sloupové jeřáby se používají všude, od malých dílen až po velké montážní linky v továrnách, od výroby až po přístavy, a to i v jaderných zařízeních.

Technologické výhody našich otočných sloupových jeřábů

V závislosti na vašich potřebách, vám otočné sloupové jeřáby Konecranes nabízejí mnoho různých konstrukčních výhod. Pro omezený pracovní prostor zvolte jeřáb s nízkou stavební výškou. Pokud máte více místa, můžete preferovat jeřáb s větší pracovní plochou pod oblastí dosahu háku. Nízká mrtvá hmotnost snižuje namáhání stavebních konstrukcí. To jsou jen některé z mnoha možností.

Ke standardní výbavě všech našich otočných sloupových jeřábů patří naše jedinečné přestavitelné konzolové ložisko. Díky tomu je nastavení horizontálního nosníku velmi jednoduché a přesné. K provedení této operace nemusíte otočný jeřáb Konecranes demontovat, takže přerušení výroby bude mnohem kratší.

Přesnost přináší bezpečí

Přesnější směrování vodorovného nosníku také zvyšuje bezpečnost. Minimalizace neúmyslných pohybů vám umožňuje lepší kontrolu vozíku a otočného jeřábu. Tím se výrazně snižuje riziko poškození budovy, dalšího zařízení nebo zranění vašeho personálu.

Hlavní vypínač a samostatné tlačítko nouzového vypnutí na závěsném ovládacím panelu řetězového kladkostroje bezpečnost dále zvyšuje.