You are here

Modernizace kladkostroje, kočky a jeřábu

Modernizace kladkostroje nebo kočky jeřábu

Nechte společnost Konecranes, aby posoudila vaše zařízení a doporučila vám vhodnou modernizaci.

ÚPRAVY A ZESÍLENÍ NOSNÍKU

Společnost Konecranes dokáže rozpětí nosníku prodloužit i zkrátit. To se uplatní v okamžiku, kdy se například výrobní hala rozšiřuje, nebo naopak, když starší jeřáb potřebujete osadit do již vybudovaného objektu. Kromě toho je nosník někdy potřeba opravit, či zesílit, zejména když je třeba zvýšit nosnost.

KOČKA SMT

Kočka SMARTON® je určena pro těžký zpracovatelský průmysl. Motor, převodová skříň a řídicí jednotka jsou zkonstruovány a vyrobeny námi, což zajišťuje vynikající nosnost a dlouhou životnost. Přírubové motory jsou vybavené zabudovanými brzdami, což usnadňuje správné seřízení strojního zařízení.

NÁRAZNÍKY JEŘÁBOVÉHO MOSTU

Chraňte jeřáb a budovu osazením pružinových, hydraulických nebo pryžových nárazníků jeřábového mostu, které splňují požadavky úřadů bezpečnosti práce.

PLOŠINY

Zvyšte bezpečnost jeřábu tím, že zrenovujete nebo doplníte obslužné lávky a zábradlí.

PŘÍČNÍKY A POJEZDOVÁ KOLA

Valivá ložiska pomáhají zvládnout rostoucí požadavky na produktivitu. Pojezdové vozíky Konecranes s velkou nosností prodlužují životnost kol a zajišťují plynulý pojezd po jeřábové dráze.

PŘEVODOVÁ SKŘÍŇ KLADKOSTROJE

Převodovou skříň lze celou vyměnit nebo provést generální opravu tak, aby vyhovovala provozním podmínkám nebo dosáhla vyšší nosnosti, podle toho, co je třeba. Hlavní komponenty, jako jsou hřídele, ložiska a ozubená kola, lze přesně obrobit a tepelně zušlechtit, aby dlouho a spolehlivě sloužily.

SAMOSTAVNÉ A SAMOVYROVNÁVACÍ BRZDY

Snižte potřebu údržby pomocí automatické kompenzace otěru obložení. K dispozici je pružinová sada DC AISE, elektrické uvolnění brzdy nebo čelisťové brzdy ovládané impulzy střídavého proudu.

BRZDY JEŘÁBOVÉHO MOSTU

Je-li jeřábový most vybaven brzdami, zpravidla na jeřábech se stejnosměrným napájením, mohou být tyto brzdy ovládány z kabiny nebo z pracovní plochy. Pro renovaci nebo výměnu lze použít elektrické nebo hydraulické čelisti, DC pružinové sady, kotouče a uvolňovací mechanizmus.

SPODNÍ KLADNICE

Společnost Konecranes drží skladem široký sortiment a mnoho konfigurací kompletních spodních kladnic, stejně jako běžné opotřebitelné součásti, jako např. háky, rámy, čepy, lanovnice, ložiska a bezpečnostní západky.