You are here

Servis v reálném čase

SLUŽBY ÚDRŽBY JEŘÁBŮ V REÁLNÉM ČASE

Umění provádět servis vašeho průmyslového zařízení dosahuje stále nových úrovní. V dnešním vysoce konkurenčním, technickém podnikatelském prostředí už nemají žádnou šanci metody údržby spočívající v pouhé reakci na problémy a poruchy, ani metody preventivní údržby, které se řídí kalendářními lhůtami.

Společnost Konecranes je průkopníkem vývoje služeb pro jeřáby s využitím průmyslového internetu. Naším cílem je získat prostřednictvím dálkového sledování a diagnostiky přehled o zařízení v reálném čase a nabídnout zákazníkovi jedinečnou zkušenost.

Služby dálkového sledování zajišťované společností Konecranes vám umožní plánovat údržbu a modernizace na základě reálných informací. Tyto informace jsou vám k dispozici online na vyžádání prostřednictvím našeho zabezpečeného webového portálu. Vedlejším přínosem této technologie jsou bezpečnostní výstrahy. Těmi vás jeřáb e-mailem nebo textovou zprávou upozorní na nouzová zastavení a pokusy o přetížení, takže můžete rychle zjednat nápravu. V kombinaci s programem preventivní údržby a odborným poradenstvím můžete svou údržbu plánovat a optimalizovat s veškerou důvěrou.

Kontaktujte nás, chcete-li se dozvědět více o tom, jak vám dálkové služby Konecranes mohou pomoci zvýšit bezpečnost a produktivitu.