You are here

Oprava kladkostroje a jeřábu

Opravy mostových jeřábů podle předem sestaveného plánu nebo v případě nouze

3 500 kvalifikovaných techniků společnosti Konecranes udržuje po celém světě v pohybu víc jeřábů než kdokoli jiný. Nezáleží na tom, zda se jedná o nouzovou či plánovanou opravu či o modernizaci. Společnost Konecranes vaše zařízení jednoduše spraví a uvede do provozu.

Víme, že každý prostoj má nepříznivý dopad na produktivitu. Naši technici budou při opravách respektovat váš výrobní plán a časová omezení.

Opravy prováděné společností Konecranes zahrnují plánované opravy, předem schválené opravy a opravy při servisním zásahu.

PLÁNOVANÉ A PŘEDEM SCHVÁLENÉ OPRAVY MOSTOVÝCH JEŘÁBŮ

Termíny plánovaných oprav se stanovují na základě protokolů z prohlídek a údržby. Oprava je za optimálních podmínek koordinována a plánována s ohledem na výrobní plány. Naši technici disponují vybavením pro realizaci široké škály plánovaných oprav, včetně oprav, seřízení a výměn jakýchkoliv komponentů nebo dílů zařízení.

Předem schválené opravy představují opravy, jež byly schválené paušálně v určitém rozsahu. Díky tomu lze malé opravy a seřízení organizovat, plánovat a provádět rychle a efektivně. Takové opravy jsou zpravidla prováděny během návštěv souvisejících s prohlídkami nebo preventivní údržbou.

Můžeme s nimi také počkat, až se vyskytne potřeba běžné opravy nebo nastane nějaká nouzová situace.

Najděte nejbližší servisní pobočku Konecranes