You are here

Výměna elektrického řetězového kladkostroje

Řetězový kladkostroj CLX

Trvanlivý kladkostroj, který se přizpůsobuje vašim potřebám

Adaptace kladkostroje na model Konecranes zajistí dlouhé roky provozu při velkém zatížení. Řetězové kladkostroje Konecranes jsou navrženy tak, aby při nasazení v průmyslu sloužily dlouho, spolehlivě a flexibilně.

Tyto elektrické řetězové kladkostroje lze použít na pracovišti, na mostovém pojízdném jeřábu nebo na otočném sloupovém jeřábu. Řetězové kladkostroje CLX® společnosti Konecranes představují ideální řešení pro všechny tyto aplikace.

Elektrické řetězové kladkostroje lze přemísťovat po dílně a používat je pro různé účely a potřeby. Kompaktní světlá výška, zavěšení na háku, tlačná i motorizovaná kočka a mnoho dalších volitelných prvků zajišťuje flexibilitu použití, jakou potřebujete.

Adaptace řetězových kladkostrojů na model Konecranes zjednodušuje přístup a údržbu

Motor kladkostroje modelu CLX je snadno přístupný, udržovatelný a vyměnitelný. Stejně snadný přístup, údržbu a vyměnitelnost nabízí i pohon řetězu, třecí spojka, koncové spínače, elektrický systém a převody. Takové řešení zkracuje časovou náročnost zásahů i náklady na údržbu kladkostroje a díky kratším prostojům i zvyšuje produktivitu.

Adaptace kladkostroje může zvýšit bezpečnost na pracovišti

Standardní horní a dolní koncové spínače kladkostrojů Konecranes se vyznačují velkou trvanlivostí. Jsou chráněny před vlivy prostředí a zvyšují bezpečnost a výkonnost kladkostroje. A tím i uživatele.

Brzda je zásadně významná součást řetězového kladkostroje a rozhoduje o bezpečnosti zdvihacího zařízení. Naše samoseřiditelná brzda je konstruována tak, aby vydržela po celou dobu životnosti kladkostroje.

Patentovaný řetězový pohon Konecranes méně namáhá řetěz, což zvyšuje bezpečnost na pracovišti a současně prodlužuje životnost nového kladkostroje. Brzda a třecí spojka jsou konstrukční prvky, které snižují pravděpodobnost pádu břemene v případě selhání spojky.

Kontaktujte nás a vyžádejte si další informace.