You are here

Výměna lanového kladkostroje

Chýlí se již efektivní konstrukční životnost vašeho kladkostroje ke konci? Jakkoli dobře se o kladkostroj staráte, věčně sloužit nebude.

Kladkostroje CXT společnosti Konecranes lze osadit na většinu jeřábů. Naše prefabrikované výměnné kladkostroje jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly, s minimálním narušením výroby.

KLADKOSTROJE CXT VYLEPŠUJÍ MANIPULACI S BŘEMENEM A ZJEDNODUŠUJÍ ÚDRŽBU

Kladkostroj CXT nabízí mnoho prvků a funkcí, které usnadňují manipulaci s břemenem a údržbu. Adaptivní rozsah otáček (ASR) umožňuje měnit otáčky motoru v závislosti na zatížení. Tím lze dosáhnout optimální rychlosti a vyšší bezpečnosti při zvedání těžších břemen. Konstrukce upevnění lana usnadňuje servis a přístup k horním lanovnicím i k zařízení na ochranu proti přetížení. Výměna lana, přizpůsobení délky lana a výměna lanovnic díky tomu probíhají snadno a nezaberou moc času.

TRVANLIVÁ KONSTRUKCE BRZD S NÍZKÝMI NÁROKY NA ÚDRŽBU

Brzdy motoru kladkostroje jsou zapouzdřené a prachotěsné. Konstrukce brzd kladkostroje CXT se vyznačuje nízkými nároky na údržbu a zajišťuje bezporuchový provoz. Brzdy se spokojí s minimálním seřízením a vydrží velký počet pracovních cyklů.

KONSTRUKCE MOTORU USNADŇUJE RYCHLOU ÚDRŽBU

Jedinečné umístění motoru uvnitř bubnu chrání motor před znečištěním a současně zvyšuje schopnost chlazení. Konstrukce motoru a brzdy usnadňuje přístup při údržbě.