You are here

Elektrické kladkostroje s ocelovými lany EXCXT

Odolný a bezpečný elektrický kladkostroj

Jsme přesvědčeni, že elektrický lanový jeřáb EXCXT s kladkostrojem stanovuje nové standardy jednoduchosti a bezpečnosti v průmyslovém zdvihacím vybavení. Na jeho odolnou ocelovou konstrukci a kladkostroj EXCXT s nosností až 80 tun v nebezpečných prostředích se můžete spolehnout.

Certifikace EX pro plynná a prašná prostředí prokazuje, jak moc společnosti Konecranes záleží na bezpečnosti. Bariéry proti plamenům chrání elektromotor i elektrické součásti. Chráněné vybavení znamená vyšší bezpečnost pro břemena i personál.

Více produktivity s kratšími výpadky

Jeřáb EXCXT se používá velice snadno, a tak se vaše produktivita zvýší. Ergonomické uživatelské rozhraní umožňuje operátorovi soustředit se na zdvihání. Volitelný pojezd ovládaný invertorem pak poskytuje přesnost a bezpečnost.  Díky velkému průměru lanového kotouče jsou rozměry kladkostroje malé a k háku je snadný přístup. Jednodušší znamená rychlejší a bezpečnější.

Díky snadnému přístupu k místům údržby a technologii usnadňující provádění servisu budou provozní výpadky kratší, než kdy dříve. Vaše jeřáby jsou navrženy tak, aby neustále pracovaly.

Spolehlivý a odolný jeřáb tam, kde ho potřebujete

Ať už pracujete v jakémkoli oboru, ať už se jedná o chemický, dřevozpracující, ropný nebo zcela jiný průmysl, tento odolný univerzální jeřáb vašemu oboru padne. Pokud potřebujete užitečný průmyslový jeřáb pro plnění úkonů údržby v nebezpečném prostředí, elektrický lanový jeřáb s kladkostrojem EXCXT je ideální volbou.

Kontaktujte Konecranes ještě dnes a zjistěte, jak náš produkt EXCXT dokáže splnit vaše zdvihací potřeby.

 

 

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.