You are here

Elektrické kladkostroje s ocelovými lany EXCXT

Nový způsob ještě bezpečnější práce

Elektrický kladkostroj Konecranes EXCXT s ocelovým lanem přináší nový přístup ke zdvihání břemen v nebezpečných prostředích. Jedná se o speciální verzi našeho oblíbeného kladkostroje CXT disponující unikátní mechanikou snižující riziko vzniku jisker při běžných provozních podmínkách. EXCXT díky neustálému vylepšování o nejmodernější technologie vytvořilo nový průmyslový standard, který není snadné překonat.

Jedním z důležitých faktorů dokazujících, že bezpečnost je pro společnost Konecranes vždy nejvyšší prioritou jsou také mezinárodní certifikace EX ohledně provozu v plynných a prašných prostředích, konkrétně pak ATEX, CSA US, IECEX a INMETRO. Standardem je pak izolace třídy F, ochrana IP65 pro elektrické kryty a IP66 pro elektromotory. Elektrické součásti a elektromotor jsou navrženy a postaveny dle nařízení EX a jsou pečlivě odstíněny kryty.

Snadno použitelný a přizpůsobitelný kladkostroj s ocelovým lanem

Kladkostroj EXCXT vám umožňuje snadno a výjimečně výkonně manipulovat s břemeny a zvyšovat tak produktivitu. Všechny systémy kladkostrojů, včetně elektromotorů kladkostroje, koncového spínače a mechanické ochrany proti přetížení, jsou plně otestovány z hlediska spolehlivosti. Ergonomické uživatelské rozhraní umožňuje operátorovi soustředit se na zdvihání při zajištění jednodušší a bezpečnější manipulace s břemenem. V případě nutnosti dosahovat vysoké úrovně přesnosti lze použít volitelný pojezd poháněný invertorem, který přináší zvýšenou přesnost a bezpečnost.

Jsme si vědomi, že prostředí, ve kterém potřebujete zdvihat břemena je unikátní, a proto nabízíme řadu volitelných doplňků. Například si můžete vybrat rychlost kladkostroje, vybavit své zařízení přídavnou brzdou, zobrazením zátěže, krytem proti povětrnostním vlivům, přídavnými rádiovými ovládacími prvky nebo speciálními doplňky kolejnice. Tento seznam není vyčerpávající.

Volitelné doplňky můžete měnit podle toho, jak se budou měnit vaše potřeby. Pomůžeme vám zdvihat břemena tak, jak potřebujete.

Víceúčelový doplněk vašeho týmu

Kladkostroj EXCXT je základem jeřábu EXCXT. Získejte pro svůj stávající jeřáb EX nový kladkostroj EXCXT, nebo si pořiďte zcela nový jeřáb EXCXT. Ať už se rozhodnete jakkoli, vždy budete z předností technologie Konecranes EXCXT těžit.

Kontaktujte Konecranes ještě dnes a zjistěte, jak náš kladkostroj EXCXT dokáže splnit vaše zdvihací potřeby.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.