You are here

Elektrické řetězové kladkostroje EXN

Vynikající kladkostroj se špičkovou výkonností a bezpečností

Elektrický lanový kladkostroj Konecranes EXN přináší vysokou úroveň bezpečnosti a spolehlivosti, jaká je v nebezpečném prostředí zapotřebí. Vysoce výkonné elektromotory, spolehlivé stykačové ovládání s napětím 48 V a snadná údržba přispívají k provozu vašich kladkostrojů s minimálními výpadky.

Certifikace EX, konkrétně pak ATEX, CSA Canada, IECEX a INMETRO, jsou důkazem bezpečnosti v nebezpečných prostředích. Speciální mechanická konfigurace minimalizuje šanci na vznik jisker za normálních provozních podmínek. Odolnost vůči plamenům, kryty s certifikací EX a epoxidové nátěry poskytují povrchům silnou ochranu.

Snadný provoz s řadou možností

Kladkostroje EXN se také snadno používají. Ergonomické uživatelské rozhraní umožňuje operátorovi zcela se zaměřit na manipulaci s břemeny. Dvourychlostní kladkostroj a rychlostní poměr pojezdu 4:1 umožňuje přesnou manipulaci s břemeny. Kluzná spojka chrání zařízení před přetížením.

Komplexní nabídka doplňků pak umožňuje kladkostroj přizpůsobit na míru vašim konkrétním zdvihacím potřebám. K dispozici jsou stacionární, na háku zavěšené, tlačné i motorizované vozíky. Proměnlivá podjezdová výška a kompaktní rozměry umožňují využít dostupný prostor na maximum. Vyberte si variantu, která bude vaší společnosti sloužit nejlépe.

Užitečné rozšíření vašeho týmu

Základem jeřábu EXN je kladkostroj EXN. Získejte nový kladkostroj EXN pro svůj stávající jeřáb EX, nebo si pořiďte zcela nový jeřáb EXN. Ať už se rozhodnete jakkoli, vždy budete z předností technologie Konecranes EXN těžit. Je to třída sama o sobě.

Kontaktujte Konecranes ještě dnes a zjistěte více o tom, jak mohou elektrické řetězové jeřáby s kladkostrojem EXN splnit vaše zdvihací potřeby.