You are here

Jeřáby EX pro pracovní stanice

Uzdvihněte více v nebezpečném prostředí

Pokud si do svého podniku nainstalujete jeřáby Konecranes EX pro pracovní stanice, zvýšíte svou produktivitu. Díky elektronickým součástem s certifikacemi ATEX a EX, odolné kovové konstrukci, nosnosti 2 000 kg a optimalizované pracovní oblasti se tyto jeřáby dokonale hodí do většiny nebezpečných prostředí.

Strojově obráběná kola a kvalitní ložiska zajišťují plynulý pohyb s nižší hlučností. Tento bezesvárový modulární systém je dostupný v ocelovém i hliníkovém provedení. Jeřáby jsou díky němu bezpečnější a snadněji se montují, udržují a upravují.

Jak si vybrat správný materiál

Pokud vyžadujete odolnost a trvanlivost, systém EXXM s ocelovými profily je správnou volbou. Delší rozpětí zavěšení zmenšuje velikost struktury jeřábu a využije dostupný prostor na maximum. Ochrana proti prachu a špíně snižuje náklady na údržbu a prodlužuje životnost jeřábu.

Pokud potřebujete lehčí jeřáb s kratšími běhy, hliníkový profilový systém EXXA je vynikající volbou. Vysoká strukturální tuhost minimalizuje hmotnost zařízení. Eloxovaný hliník je ideální do čistých prostředí a jeřáb je díky němu chráněn před korozí.

Jeřáby EXXA a EXXM lze využít společně s dalším zdvihacím vybavením s certifikací EX, například s kladkostroji EX.

Správný kov vám přinese správné řešení.

Přizpůsobitelnost procesům na lince

Snadná přizpůsobitelnost znamená, že EXXM a EXXA můžete používat všude tam, kde se na vaší výrobní lince vyskytuje nebezpečné prostředí.

Kontaktujte Konecranes ještě dnes a zjistěte, jak naše jeřáby pro pracovní stanice EX dokáží splnit vaše zdvihací potřeby.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.