You are here

Jeřáby s elektrickým řetězovým kladkostrojem EXN

Užitečnost, spolehlivost a bezpečnost v jediném jeřábu

Jeřáby Konecranes EXN s elektrickým kladkostrojem nabízejí vynikající úroveň bezpečnosti a univerzálnosti, na kterou jsme v segmentu zdvihání malých břemen hrdí. Díky odolné ocelové konstrukci a komplexní sadě komponent navržených speciálně pro jeřáby používané v nebezpečných prostředích se můžete spolehnout, že váš jeřáb EXN dokáže zdvihnout až 5 tun i v těch nejhorších podmínkách.

Plná certifikace EX prokazuje, že je naše vybavení navrženo s ohledem na maximální bezpečnost jeřábů v nebezpečných prostředích. Naše unikátní mechanická konfigurace snižuje za normálních provozních podmínek nebezpečí jiskření a další rizika vznícení.

Jeřáb s řetězovým kladkostrojem, který se snadno používá

Kromě zaměření na bezpečnost a spolehlivost je jeřáb EXN také navržen tak, aby se snadno používal. Ergonomické uživatelské rozhraní umožňuje operátorovi zcela se zaměřit na manipulaci s břemeny. Dvourychlostní ovládání stykačů a elektrický koncový spínač udržují za všech okolností náklad pod plnou kontrolou.

Komplexní nabídka doplňků pak umožňuje jeřáb přizpůsobit na míru vašim konkrétním zdvihacím potřebám. Mezi řadou dalších možností máte na výběr jeden nebo dva nosníky, různé vozíky, systém proti kolizím nebo bronzem pokryté háky. Díky proměnlivé podjezdné výšce a kompaktnímu kladkostroji můžete dostupný prostor využít na maximum. Můžete si zvolit nejlepší doplňky svědčící vašemu podniku.

Bezpečný elektrický kladkostroj a univerzální vybavení

Pokud se zabýváte výrobou energie, manipulací s chemikáliemi nebo lehkým strojírenstvím, tento jeřáb je právě pro vás. Pokud potřebujete provést úkony údržby na místě, kde hrozí riziko ze strany hořlavých plynů nebo prachů, jeřáb EXN může být vaší volbou.

Kontaktujte Konecranes ještě dnes a zjistěte více o tom, jak mohou elektrické řetězové jeřáby s kladkostrojem EXN splnit vaše zdvihací potřeby.