You are here

Otočné sloupové jeřáby EX

Univerzální otočný jeřáb

Standardní otočný jeřáb Konecranes EX unese až dvě tuny. Model přizpůsobený na míru unese ještě více. Otočný jeřáb EX lze použít v řadě aplikací. Uplatní se v mechanické dílně, na montážní lince velké továrny nebo na klíčových místech údržby vašeho průmyslového procesu. Zkrátka všude tam, kde je nutné zdvihat břemena v nebezpečném prostředí.

Otočný jeřáb EX s certifikací ATEX je dokonalým pevným rámem pro všechny kladkostroje, které vyrábíme pro nebezpečná prostředí. Zvolte si elektrický lanový kladkostroj EXCXT, elektrický řetězový kladkostroj EXN nebo ruční kladkostroj EKM2 pro své konkrétní zdvihací potřeby. Pokud se vaše potřeby změní, stačí vyměnit kladkostroj.

Bezpečnost jeřábu při všech krocích

Rychlá a snadná montáž znamená, že dokážeme váš jeřáb zprovoznit velice rychle. Díky nastavitelným ložiskům konzoly je nastavení horizontálního nosníku jednoduché, přesné a není nutné jeřáb demontovat. Provozní výpadky jsou minimální.

Bezpečnost je vždy na prvním místě, a tak je hlavní vypínač standardní funkcí. Na všech ovládacích prvcích kladkostroje jsou k dispozici sekundární nouzová tlačítka pro zastavení. Nízká vlastní váha snižuje zátěž konstrukce, přesné sestavení nosníků pak zvyšuje ovladatelnost vozíku a otočného jeřábu.

Možná by se vám tento jeřáb do nebezpečného prostředí zrovna hodil, ale myslíte si, že na něj nemáte dost místa. Pokud si zvolíte variantu s malou podjezdovou výškou, můžete využít omezený prostor na maximum. Tyto jeřáby se vejdou téměř kamkoli!

Kontaktujte Konecranes ještě dnes a zjistěte, jak dokáže otočný jeřáb EX splnit vaše zdvihací potřeby.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.