You are here

Ruční kladkostroje a vozíky EX

Žádná elektřina, žádné obavy

Ruční řetězové kladkostroje Konecranes EKM2 a ruční vozíky EKPT nepotřebují elektrickou energii. To znamená, že můžete zdvihat břemena i na místech, kde elektřina není dostupná, případně je připojení obtížné. Jedná se o nákladově efektivní řešení, pokud nepotřebujete břemena zdvihat každý den.

Bezpečnost je pro Konecranes vždy prioritou. Mechanické součásti kladkostrojů EKM2 a EKPT byly navrženy tak, aby se za normálních provozních okolností snížilo riziko tvorby jisker, a proto mají certifikaci ATEX. Bez elektronických součástek nehrozí v nebezpečných prostředích riziko zkratu.

Robustní kladkostroj je lepší kladkostroj

Pozinkovaný zdvihací řetěz, ruční řetěz z nerezové oceli, bronzový povrch a práškové lakování chrání kovové povrchy před opotřebením a korozí. Manipulaci s břemenem dále usnadňují háky ISO s bezpečnostní západkou, omezovač přetížení a gumové tlumiče. Kladkostroj je bezpečný, snadno se používá, je trvanlivý a jeho údržba je jednoduchá. Navíc disponuje certifikací ATEX.

EKM2 je k dispozici ve verzi zavěšené na háku, s řetězovým pojezdovým vozíkem nebo tlačným pojezdovým vozíkem. Díky řadě možností úprav si tento kladkostroj poradí s vašimi požadavky na zdvihání. K optimálnímu ručnímu zdvihání břemen od 500 kg po 20 tun zkombinujte kladkostroj EKM2 s vozíkem EKPT.

Ekonomický a spolehlivý kladkostroj dle potřeb

Někdy je při hektickém pracovním nasazení potřeba použít dočasný speciální kladkostroj. Kladkostroje EKM2 a EKPT jsou postaveny s ohledem na trvanlivost, a proto jsou dobrou investicí. Z dlouhodobého hlediska jsou levnější než pronájmy podobných strojů a navíc na ně nemusíte čekat. Budete je mít po ruce vždy, když je budete potřebovat.

Kontaktujte společnost Konecranes ještě dnes a zjistěte, jak vám ruční řetězový kladkostroj EKM2 a ruční vozík EKPT mohou splnit vaše zdvihací potřeby.