You are here

Automatizované jeřáby

Usnadněte si život automatizovaným jeřábem

Konecranes vyrábí všechny druhy zavěšených jeřábů od základních standardních modelů po unikátní jeřáby na míru určené pro nejnáročnější zdvihací požadavky. Naše automatizované jeřáby vám usnadní život. Představte si, jak vám prospěje plynulejší a bezpečnější provoz ve vašem podniku. Přesně to totiž získáte díky automatizovaným zavěšeným jeřábům Konecranes.

Udělejte více práce díky automatizovaným jeřábům

Vyrábíme dva typy automatizovaných jeřábů. V poloautomatické verzi má operátor k dispozici řadu asistenčních funkcí, ale zároveň si ponechává ruční ovládání. U plně automatizovaného jeřábu provádí operátor nastavení, přičemž jeřáb se pak automaticky postará o opakované nebo obtížné činnosti. To se velice hodí v náročných a nebezpečných prostředích.

Automatizované zavěšené jeřáby mohou snižovat pracovní náklady, sledování skladových zásob, optimalizovat sklady, snižovat škody, zvyšovat produktivitu a snižovat kapitálové výdaje související s provozem vysokozdvižných vozíků. Mezi běžná použití patří manipulace s ocelovými kotouči a papírovými rolemi a práce v oborech zpracování odpadu, stavby lodí, manipulace s kontejnery, potravinářství, zpracování kovů a výroby obecně.

Nejnovější zdvihací technologie již dnes

Všechny jeřáby od Konecranes využívají nejnovějších poznatků v softwarových a konstrukčních technologiích, a proto jsou v době dodání tím nejmodernějším, co můžete získat. Naše jeřáby jsou navrženy tak, aby bylo snadné díky postupující technologii provést jejich modernizaci.

Ať už jsou vaše zdvihací potřeby jakékoli, máme pro vás řešení.

Kontaktujte Konecranes ještě dnes a zjistěte, jak naše automatizované jeřáby dokáží splnit vaše zdvihací potřeby.

Customer stories

Hydraulický drapákový vykladač Konecranes je odpovědí na potřeby společnosti Ekokem. Je plně automatizovaný, a proto zvyšuje efektivitu procesu zpracování a spalování odpadu na maximum.
Ekokem, elektrárna na odpadní materiál - Riihimäki, Finsko

Video

TERSA, Sant Adríá, Waste-to-Energy plant, Barcelona, Spain 2013
Quebec City Waste to Energy Facility