You are here

Jeřáby CXT s lanovým kladkostrojem

Flexibilní dle vašich potřeb

Řada lanových kladkostrojů CXT značky Konecranes je ideální pro téměř jakékoli průmyslové prostředí, ve kterém je nutné zdvihat břemena do hmotnosti 80 tun. Jeřáby jsou k dispozici ve všech podobách od standardních jeřábů po moderní pokročilé zdvihací systémy. Přizpůsobitelnost řešení patří mezi jeho největší přednosti.

Efektivita a inteligence v práci

Jeřáby CXT jsou známy svým efektivním využíváním prostoru pod jeřábek a vynikajícím přístupem k háku. Naše chytré funkce, například kontrola výkyvu a cílené umisťování, pak usnadňují obsluhu jeřábu. Protože jsou všechny klíčové mechanické součásti navrženy speciálně pro použití v jeřábech a jsou vyrobeny a sestaveny našimi interními specialisty, dosahuje CXT vynikajících výkonů.

Oblast bezpečnosti podporují vysoce výkonné brzdy, odolná ocelová lana a dálkové ovládání. Adaptivní rozsah nastavení rychlosti znamená, že se břemena mohou přemisťovat optimálním tempem, díky čemuž budete mít nad svým nákladem lepší kontrolu a dojde ke zvýšení produktivity při současném šetření energií.

Ať už se zbýváte čímkoli, tento robustní a univerzální jeřáb je pro vás ideální. CXT je špičkou v oblasti vnitřních jeřábů ke zdvihání středně těžkých nákladů a na světě je velice oblíbený. Každoročně prodáme více než 10 000 kladkostrojů CXT, což svědčí o jejich spolehlivosti, efektivitě a hodnotě.

Vyrábíme také jeřáby EXCXT určené do nebezpečných prostředí.

Kontaktujte Konecranes ještě dnes a zjistěte více o tom, jak může řada lanových kladkostrojů CXT splnit vaše zdvihací potřeby.