You are here

Jeřáby s otevřeným navijákem

Vysoká výkonnost pro náročné zdvihání břemen

Jeřáby s otevřeným navijákem značky Konecranes jsou ideální pro využití v náročných procesech, při montážích i údržbě.

Jsou dostatečně flexibilní, aby se daly využít v jakémkoli průmyslovém prostředí. Kombinují nejpokročilejší konstrukce s odolnou elektronikou a vysokou výpočetní inteligencí, díky které máte nad manipulacemi s materiálem naprostou kontrolu.

Společnost Konecranes nabízí dva jeřáby s otevřeným navijákem. SMARTON se hojně využívá při průmyslové výrobě na celém světě. Náš nejnovější jeřáb s otevřeným navijákem UNITON je specializován na zpracovatelské aplikace.

Dva jeřáby s otevřeným navijákem, řada zdvihacích využití

SMARTON je odolný jeřáb s otevřeným navijákem s únosností od 6,3 tun do 250 tun s jedním vozíkem a při použití dvou vozíků unese až 500 tun. Bezpečnost a produktivita vašeho jeřábu roste při využití nejmodernějších jeřábových technologií, které jsou natolik inteligentní, že téměř přemýšlí bez vašeho zásahu. Běžně se používá ve výrobních, energetických, automobilových a papírenských oblastech. 

UNITON je robustní jeřáb s vozíkem, který lze na míru přizpůsobit vašim konkrétním potřebám. Jeho nosnost se pohybuje mezi 6,3 a 160 tunami. Tento jeřáb je produktem požadavků zákazníků a vývoje společnosti Konecranes. Využít ho lze v řadě aplikací, ale obzvláště se hodí pro ocelárenský průmysl.

Chytřejší jeřáb je lepší jeřáb

Jeřáby SMARTON a UNITON jsou vybaveny nejpokročilejším jeřábovým softwarem současnosti. Souhrnně máte k dispozici širokou škálu chytrých funkcí, díky kterým máte nad svým jeřábem a břemenem větší míru kontroly, než kdykoli předtím. Vaše procesy budou rychlejší a efektivnější a vaši lidé i vybavení budou ve větším bezpečí.

Kontaktujte Konecranes ještě dnes a zjistěte více o tom, jak mohou jeřáby s otevřeným navijákem SMARTON a UNITON splnit vaše zdvihací potřeby.