You are here

Jeřáby v zákaznickém provedení

Speciální jeřáby pro specifické potřeby

V řadě oborů je nutné využívat unikátní jeřáby přizpůsobené na míru konkrétním procesům. Jeřáby na míru Konecranes s kapacitou až několika set tun lze přizpůsobit konkrétním zdvihacím potřebám. Vaše jeřáby se mohou v průběhu své životnosti upravovat dle současných potřeb.

Individuálně navržená zdvihací řešení

Úzce s vámi budeme spolupracovat na přizpůsobení konkrétního jeřábu, abychom měli jistotu, že každé zdvihací řešení bude pro daný zdvihací úkol ideální.

Každý obor si žádá něco jiného. Zpracování oceli vyžaduje ochranu před teplem a prachem. Při výrobě paliv a energie je často nutné používat specializované drapáky. Automobilový průmysl používá speciální jeřáby pro manipulaci se svitky plechu a během lisování a montáže. Hornictví a primární zpracování kovů často probíhá ve zvláštních prostředích kladoucích na jeřáby specifické požadavky.

Osvědčená technologie v nových aplikacích

Jeřáby na míru často unikátním způsobem využívají standardní produkty. Dle potřeby také navrhujeme nové prvky. Všechny součásti jsou plně otestovány, abychom měli jistotu bezpečnosti a spolehlivosti.

Kontaktujte Konecranes ještě dnes a zjistěte, jak naše jeřáby na míru dokáží splnit vaše zdvihací potřeby.

Customer stories

Požadavky na kapacitu jeřábů byly splněny díky pokročilé technologii kontroly pohybu umožňující rychlejší a bezpečnější provoz. V Rautaruukki se osvědčila také spolehlivost a snadná údržba našeho jeřábu.
Rautaruukki, Raahe Steel Works - Finsko

Video

Ekokem, waste plant, Finland - Custom Cranes
Quebec City Waste to Energy Facility