You are here

Smart Features pro zavěšené jeřáby

Inteligentní zdvihání díky Smart Features

Většina zavěšených pojezdových jeřábů Konecranes může být vybavena softwarem Smart Features, který vám zajišťuje kontrolu nad manipulací s materiálem v rámci výrobních procesů. Od okamžiku, kdy vaši operátoři převezmou jeřáb, jejich práce se okamžitě usnadní.

Efektivnější operátor zvyšuje produktivitu tím, že vám šetří čas a peníze zkrácením nakládacích cyklů. Protože řídicí systém optimalizuje pohyby jeřábu, na jeřábu a jeho součástech dochází k menšímu opotřebení, což se promítá na prodloužení jeho životnosti. Nejdůležitější ale je, že se sníží hrozba lidské chyby, což vede ke zvýšení bezpečnosti.

Technologie optimalizuje vaše zdvihací procesy

Naším cílem je, aby Konecranes Smart Features představovalo nejmodernější jeřábovou technologii dostupnou na dnešním trhu. Můžete si objednat kontrolu kývání ke zmenšení pohybů břemene, ochranu před uváznutím, která zastaví jeřáb, pokud se břemeno za něco zachytí, asistenta s otáčením břemene, který snižuje stranový výkyv, chráněnou oblast, která udrží pracovní oblast jeřábu v bezpečí nebo funkci k přesnému finálnímu uložení břemene.

To je ale pouze několik příkladů. Chytrých funkcí, které vám poskytnou více kontroly nad zdviháním, než jste měli kdy dříve, je celá řada. V současnosti jsou k dispozici pro jeřáby s lanovým kladkostrojem a jeřáby s otevřeným navijákem.

Samostatně nebo v balíčku

Náš software Smart Features je navržen tak, aby splnil vaše požadavky na pokročilé zdvihací funkce. Dokážeme jej nainstalovat do nově objednaných produktů Konecranes, ale můžeme je dodat také pro stávající vybavení Konecranes. Funkce můžete využívat samostatně, ale obvykle doporučujeme pořizovat balíčky, které jsou vhodné pro konkrétní výrobní procesy.

Kontaktujte Konecranes ještě dnes a zjistěte, jak se bude software Smart Features hodit pro vaše jeřáby a zdvihací potřeby.