You are here

Elektrické řetězové kladkostroje

 

Dlouhodobé zdvihání 5 000 kg

Společnost Konecranes nabízí dva elektrické řetězové kladkostroje navržené s ohledem na flexibilitu a trvanlivost. Elektrický řetězový kladkostroj SLX uzdvihne až 2 500 kg a elektrický řetězový kladkostroj CLX si poradí až s 5 000 kg. Díky tomu máte univerzální možnosti, které jsou v průmyslových aplikacích a na náročných pracovních stanicích tolik zapotřebí.

Kompaktní podjezdová výška, zavěšení na háku a celá řada dalších funkcí umožňují přizpůsobit tento kladkostroj konkrétním potřebám vaší pracovní stanice.

Efektivita a bezpečnost v jednom balení

Nejnovější elektrický řetězový kladkostroj CLX od Konecranes dokáže urychlovat pracovní cykly, zvyšovat bezpečnost a prodlužovat dobu životnosti. Je adaptabilní a dlouho vydrží. Proto se hodí na vytíženou pracovní stanici.

Zvolte si elektrický řetězový kladkostroj SLX s plynulým nastavením rychlosti. Břemena pak budete zdvihat plynule i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách. Zařízení disponuje všemi funkcemi CLX a přidává ještě něco navíc, například elektronickou ochranu proti přetížení, kontrolu prokluzu řetězu a tlumení náhlého zatížení. Tato pokročilá technologie spojuje efektivitu s bezpečností.

Zdvihání téměř kdekoli

Tyto elektrické řetězové kladkostroje můžete používat na zavěšeném jeřábu, jeřábu pro pracovní stanice nebo na otočném jeřábu. Elektrické řetězové kladkostroje Konecranes jsou díky své univerzálnosti ideálním řešením pro řadu zdvihacích aplikací.

Více informací o elektrických řetězových kladkostrojích CLX a SLX získáte na našem specializovaném webu na adrese konecranes.com/clx, případně nás s žádostí o další informace kontaktujte.