You are here

Jeřáby pro pracovní stanice

Jeřábové systémy pro všechny potřeby

Jeřábové systémy Konecranes XK-A a XK-S pro pracovní stanice jsou navrženy tak, aby splňovaly různorodé a náročné požadavky pracovních stanic a výrobních linek, na kterých je nutné zdvihat břemena až do hmotnosti 2 000 kg. Lze je upevnit na strop, případně mohou být volně stojící, používat jednoduché nebo dvojité nosníkové mosty či jednokolejová řešení. Verze XK-A disponuje lehkým a odolným uzavřeným hliníkovým profilem. Verze XK-S má uzavřený ocelový profil, je robustní a odolná.

Naše jeřáby pro pracovní stanice mají dlouhý dosah. Uzavřená kolejnice dosáhne daleko, což umožňuje zcela pokrýt potřeby výrobních a montážních linek.

Rychlá montáž

Do provozů, kde musí pracovníci provádět přesné a opakované pohyby, přináší naše jeřábové systémy ergonomické a nákladově efektivní řešení bez nutnosti provádět architektonické změny, které jsou při montáži zavěšeného jeřábu často nutné.

Naše jeřáby pro pracovní stanice se standardními velikostmi profilů a šroubovými připojeními lze namontovat velice rychle. V některých případech zabere montáž méně než jeden den. Díky této rychlosti a přizpůsobení montáže vašim výrobním plánům dokážeme minimalizovat výpadky práce i výroby.

Zvýšení produktivity při šetření nákladů

Pokud váš podnik závisí na dělnících provádějících opakované pohyby nebo zdvihajících těžká břemena, pak může být jeřábový systém pro pracovní stanice snadným a rychlým způsobem zvýšení produktivity.

Hliníkové i ocelové jeřábové systémy pro pracovní stanice jsou k dispozici i pro nebezpečná prostředí.

Kontaktujte nás a získejte více informací.