You are here

Otočné sloupové jeřáby

Pro proměnlivé pracovní prostředí

Otočné sloupové jeřáby Konecranes jsou velmi adaptabilní a dobře zapadají do různých dílen a oborů. Jedná se o nákladově efektivní způsob manipulace se stavebním materiálem až do hmotnosti 2 000 kg.

Společnost Konecranes nabízí otočné jeřáby vyztužené shora s uzavřeným ocelovým profilem XM a otočné jeřáby vyztužené zdola s kolejnicovým profilem. Naše standardní nástěnné otočné jeřáby se mohou otáčet až o 180°, sloupové otočné jeřáby se pak mohou otáčet o 270°. K dispozici jsou také řešení na míru například s vyšší nosností nebo možností pohybu v celé škále 360°.

Přizpůsobitelnost vašemu zařízení

Sloupové otočné jeřáby jsou k dispozici v široké škále nosností a dosahů. Existuje několik různých možností uchycení otočného sloupového jeřábu na stěnu nebo podlahu, takže dokážeme zajistit, abyste dosáhli optimálního řešení pro své zařízení.

Díky upravitelným konzolovým ložiskům jsou úpravy horizontálního nosníku velice snadné a zároveň se minimalizují nekontrolované pohyby nosníku a vozíku. Mezi doplňkové volitelné funkce optimalizující využitelnost patří upravitelné zarážky otáčení s kroky po 10° a třípolohový zámek (-90°, 0°, +90°).

Otočné sloupové jeřáby Konecranes jsou k dispozici také v provedení pro nebezpečná prostředí.

Rychlá montáž otočného sloupového jeřábu

Otočné sloupové jeřáby Konecranes mohou používat velké základové desky z pevnostní oceli, které usnadňují montáž a přemisťování. Dochází tak ke zkracování výpadků ve výrobě a snižování nákladů na instalaci nebo přesun jeřábu.

Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte více.

Customer stories

Společnost Konecranes dodala a namontovala komplexní škálu zdvihacích a jeřábových systémových řešení do nového střediska na výrobu motorů pro vlajkovou loď automobilky Jaguar Land Rover.
Jaguar Land Rover - Wolverhampton, Anglie
Content bottom