You are here

Ruční produkty

Naše trvanlivé ruční produkty plné funkcí

Ruční řetězové kladkostroje a ruční ráčnové kladkostroje Konecranes jsou vynikající ve všech prostředích, kde je elektřina nedostupná. Díky nepřítomnosti elektronických dílů se jedná také o ekonomické řešení tam, kde není zapotřebí každodenní provoz.

Naše ruční produkty s nosností od 250 do 20 000 kg dokáží pokrýt vaše zdvihací potřeby.

Bezpečné a spolehlivé kladkostroje

Jsme dobře známi bezpečností našich zařízení a naše ruční produkty nejsou výjimkou. Kompaktní design znamená snížení hmotnosti, což přináší snadnější a bezpečnější manipulaci s břemenem. Dvojitá západková brzda typu Weston se 2 třecími disky a 4 brzdnými plochami je zcela zapouzdřená, aby se maximalizovala ochrana před prachem.

Vysoká úroveň bezpečnosti a trvanlivosti je zaručena řetězem ze slitiny oceli stupně 80 s vysokou odolností vůči korozi. Kromě toho lze pohonný mechanismus řetězu otevřeného typu snadno prohlížet a čistit.

Ruční produkty přizpůsobené vašim potřebám

Z našich ručních produktů si můžete vybrat modely zavěšené na háku nebo produkty využívající kolejnicové vozíky. Vozíky jsou k dispozici v tlačených nebo řetězem zpřevodovaných variantách.

Kladkostroje Konecranes můžete snadno namontovat do svého stávajícího vybavení. Díky kompaktní velikosti a nízké hmotnosti lze řetězové kladkostroje a ráčnové kladkostroje využít na řadě různých míst.

Některé naše ruční produkty jsou k dispozici také v provedení pro nebezpečná prostředí.

Kontaktujte nás a získejte více informací.