You are here

Ruční ráčnové kladkostroje

Kompaktní velikost a trvanlivost

Ruční ráčnové kladkostroje Konecranes KL jsou flexibilní, odolné a trvanlivé. Díky nosnosti až 3 000 kg se jedná o ideální produkt pro stavební, údržbářské a servisní práce. Nízká hmotnost a kompaktní struktura ráčnového kladkostroje vám umožňuje pracovat i ve stísněných prostorách.

Bezpečnost a spolehlivost

Stejně jako u všech ostatních produktů Konecranes je bezpečnost prioritou i u ráčnových kladkostrojů. Ruční ráčnový kladkostroj KL je vybaven dvojitou západkovou brzdou typu Weston se dvěma třecími disky zajišťujícími 4 brzdné plochy. Brzda je zcela zapouzdřená, aby se maximalizovala ochrana před prachem.

Ruční ráčnový kladkostroj KL je vybaven odolným řetězem ze zátěžové pozinkované oceli stupně 80 s vysokou odolností vůči korozi.  Konstrukce je z chromované oceli, zdvihací mechanismus je pak chráněn zesílenými kryty. Háky ISO jsou vyrobeny z tepelně opracované ocelové slitiny a disponují západkami a inspekčními body.

Úplné otáčení

Ruční ráčnový kladkostroj KL umožňuje otáčení o 360°, je vybaven gumovým úchytem a zdvihacím mechanismem, který lze bez zátěže sejmout.

Kontaktujte nás a zjistěte více.

Content bottom