You are here

Vidlicové vysokozdvižné vozíky

 

Vysokozdvižné vozíky Konecranes SMV s nosností 10-80 tun - inovativní způsob, jak řešit potřeby manipulace s materiálem

Naše vysokozdvižné vozíky jsou koncipovány pro maximálně efektivní a nákladově úspornou práci. Proto často realizujeme přizpůsobení vozíku tak, aby se ideálně hodil k provádění plánovaných vysoce náročných úkolů. Tuhá konstrukce podvozku se skříňovými nosníky a hydraulický systém monitorování břemene představuje platformu pro výběr volitelného vybavení, které je ideálně přizpůsobené vašim potřebám. Výsledkem je vysokozdvižný vozík s vynikajícím výkonem, nákladově efektivní a dlouhou životností.

Abychom našim zákazníkům umožnili jednodušší přechod na režim s nepřetržitým provozem, nabízíme také řadu inovativních řešení pro průmyslová odvětví, jako je ocelářství, průmysl celulózy a papíru, pily nebo oblast energetického využití odpadů.

Naše úsilí ve výzkumu a vývoji vám přináší efektivnější manipulaci s materiálem

Provádíme neustálý vývoj, aby se zajistilo, že naše vysokozdvižné vozíky dosáhnou nejvyššího možného poměru kvality, produktivity a efektivity nákladů. Díky tomu jsme vyvinuli řešení, která umožňují nabízet rychlejší a efektivnější vozíky. To jsou výhody, které oceníte v podobě rychlejšího zvedání a spouštění, přímého a přesného manévrování s vynikající dostupností pro obsluhu.

Lepší viditelnost, ergonomický design a ovládání

Aby bylo možné pracovat efektivně a bezpečně i během dlouhých směn, musí mít provozovatel vynikající pracovní prostředí. Proto mají naše vozíky pravděpodobně nejlepší kabinu na trhu, pokud jde o viditelnost, ergonomické řešení a komfort. Kabina je navržena s velkými okny, které poskytují nejlepší možnou viditelnost ve všech směrech, a všechny ovládací prvky jsou umístěny pohodlně přehledně a v dosahu operátora.